به گروه تجاری آربی خوش آمدید.

گروه تجاری آربی ( شرکت امین تجارت البرز پارس ) متعلق به شرکت آذران ره بین، به پشتوانه بیش از 35 سال تجربه و تخصص مدیران خود، فعالیت خود را آغاز نموده است.

هدف آربی مشارکت و همکاری استراتژیک و قابل توجه با شرکت ها، صنایع، بازرگانان و تولید کنندگان در خصوص واردات، صادرات، ترخیص کالا و انجام تمامی خدمات و امور بازرگانی می باشد.

RB

اکنون شرکت ها زیادی در سراسر ایران،  برای اطمینان از کیفیت و ایمنی محصولات، فرآیندها و سیستم های خود به RB واگذار می نمایند.

ما در آربی فراتر از یک شرکت حمل و نقل یا ترخیص کالا و محصولات هستیم. ما یک ارائه دهنده خدمات کامل به صنایع و بازار ها در سراسر ایران هستیم. ما از طریق شبکه ارتباطات بین المللی پیشرفته و تخصص فنی و تجربه پیشرو در بازرگانی، خدمات واردات، صادرات، حمل و نقل و ترخیص کالا را به صورت نوآورانه و سفارشی به مشتریان خود ارائه می دهیم.

ما یک رویکرد سیستمی برای پشتیبانی از تلاش های بازرگانی مشتریان خود در هر یک از زمینه های فعالیت آنها از جمله تحقیق و توسعه، شناسایی تأمین کننده، تهیه مواد اولیه، تأمین کنندگان قطعات، کانال های تولید، حمل و نقل، توزیع، ترخیص کالا و … ارائه می دهیم.

آربی می تواند شریک تجاری و همکار قابل اعتماد شما باشد تا با ارائه خدمات تخصصی و جامع ضمن کاهش حداکثری ریسک های موجود برایتان در بازار های بین المللی، به برتری رقابتی شما کمک نماید.

آربی با تکیه بر توانایی های خود می تواند همکار معتمد شما در مسیر تجارتتان باشد:

  • سرعت بالای خدمات
  • شبکه ارتباطی قابل اعتماد برای پیشبرد سریع و کارآمد فرآیندها
  • شناخت کامل از مقررات و قوانین
  • امکان ورود و تجارت با هر بازاری در جهان با تضمین کامل در سراسر زنجیره تأمین خود
  • رهبری نوآورانه در رعایت استانداردهای پاسخگویی اجتماعی
  • کاهش هزینه و به حداقل رساندن خطرات و ریسک های موجود و بالقوه