واردات لوله استیل + ترخیص لوله استیل از گمرک

واردات لوله استیل + ترخیص لوله استیل از گمرک

هرروزه به علت رشد و پیشرفت، نیازهای جامعه بیشتر می‌شود از این رو واردات از مهم ترین بخش کشورها برای تامین نیازهای جامعه است. در زمانی که کشور مربوطه نمی‌تواند آن کالا را تولید کند و تولید آن بسیار هزینه بر است، واردات بهترین گزینه است. از کالاهای مهم وارداتی می‌توان به لوله استیل اشاره کرد. واردات لوله استیل باعث شده احتیاجات در بخش های زیادی رفع شود. زیرا با انواع زیادی که دارد جز پرسودترین ها به شمار می‌رود. برای ترخیص لوله استیل می‌توانید از آربی یاری بگیرید. برای ادامه مطالب با ما همراه باشید.

تماس با آربی برای واردات و ترخیص لوله استیل از گمرک

لوله استیل چیست؟

اکثرا لوله ها در انواع مختلفی عرضه می‌شوند که لوله‌های استیل از لوله‌هایی هستند که در برابر پوسیدگی و خوردگی بسیار مقاوم هستند و ضد زنگ می‌باشند. مواد لوله استیل کروم است که جز اصلی ترین مواد به حساب می‌آید. همچنین آهن و کربن نیز از دیگر ترکیبات آن هستند. در ادامه باید بدانید تفاوت لوله فولادی با استیل در نوع ترکیب شیمیایی آن ها است.

لوله استیل چیست؟

انواع لوله استیل

لوله های استیل براساس سه قسمت آلیاژ، شکل و نوع دسته بندی می‌شوند که اعم از:

1. لوله استیل 316: این لوله یکی از لوله های استیل است که ترکیبات آن 16 تا 18 درصد کروم و 10 تا 12 درصد نیکل است. این ترکیبات باعث می‌شود که دیگر زنگ زدگی و پوسیدگی صورت نگیرد. از مزایای این لوله می‌توان به جوش پذیری، خم پذیری، انعطاف اشاره کرد. به نسبت سایر لوله های استیل دارای قیمت بالاتری است و در بخش های تولید دارو، مواد غذایی و خوراکی، سیستم تصفیه آب کاربرد بسیاری دارد.

2. لوله استیل طلایی: این نوع از لوله دارای رنگ ثابت است که به هیچ وجه دچار رنگ پریدگی نمی‌شود و بیشتر در بخش کارهای تزئینی و دکوراسیون داخلی کاربرد دارد.

3. لوله های استیل 304: ترکیبات این لوله شامل منیزیم، نیکل و کروم است. که به خاطر وجود کربن، مقاومت ان بسیار بالا است. کروم نیز باعث انعطاف پذیری و نیکل سبب زنگ زدگی می‌شود. از مزایای این مدل می‌توان به مقاومت در برابر سرما و گرما اشاره کرد و برای محیط های باز و مرطوب بسیار مناسب است.

4. لوله های استیل 201: بیشترین کاربردی که لوله استیل 201 دارد در زمینه محیط داخلی و دکوراسیون مانند محافظ تخت، لوله استیل کابینت می‌باشد. که دارای ترکیبات نیکل با مقدار کم و 5 درصد کروم است.

5. لوله استیل درزدار: این لوله دارای دو بخش 316 و 304 است که دارای ساختاری است که به یکدیگر جوش داده می‌شوند و مصرف آن بیشتر در زمان هایی است که فشار بسیار کم است.

6. لوله های استیل نرده ای: قیمت لوله استیل نرده ای به میزان آلیاژ به کار رفته و قطر آن بستگی دارد و برای ساخت نرده و حفاظ مناسب ترین گزینه است. از این رو مقاومت بسیار بالای آن باعث شده تا نگهداری از آن آسان باشد و دارای محبوبیت بسیاری نیز باشد.

7. لوله استیل نسوز: این لوله همانطور که از نامش پیدا است در محیط های با حرارت بالا استفاده می‌شود. که دارای چهار ماده نیکل و کروم، مولیبدن و تیتانیوم است. ترکیب این ماده ها باهم باعث می‌شود که مقاومت آن در برابر حرارت بسیار بالا رود و در بخش های صنعتی، خطوط آّب سخت گیری شده و آب دریا مورد استفاده قرار گیرد.

8. لوله استیل نازک: این نوع از لوله های استیل بسیار نازک هستند و ضخامت آن ها ناچیز است. بیشتر در موارد دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نکاتی در خرید انواع لوله استیل

باید از قیمت های تمامی آن اطلاعات دقیق داشته باشید که برای آگاهی از آن می‌توانید از آربی استعلام بگیرید.

برای این که بتوانید راحت‌تر به محصول دست پیدا کنید یا محصول موردنظر به اقداماتی مانند سوراخکاری، برشکاری و خم‌کاری نیاز داشت می‌توانید به متخصصان آربی مراجعه کنید و از مشاوره های رایگان آن ها بهره مند شوید.

مزایای استفاده از لوله استیل را بدانید!

  • مقاومت در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی
  • مقاوم در برابر آّ و هوای مرطوب و آب دریا
  • عمر طولانی و با دوام
  • مقاوم در برابر دمای بالا و درجه حرارت
  • ضرر رسوب بودن بخاطر مواد اسیدی و قلیایی

 مدارک و اسناد مورد نیاز جهت ترخیص لوله استیل

مدارک برای انواع لوله های استیل به طور کلی در سه بخش تقسیم می‌شوند:

  • مدارک مرتبط به کالا

1. ترخیصیه

2. قبض انبار

3. بارنامه: شامل تعداد و علامت کالا، تعداد کانتینر، ناخالصی های کالا و بسته ها

4. پروفرما (مشخصات کالا)

5. فهرست عدل بندی

6.گواهی مبدا

7.ثبت سفارش بازرگانی

8. بیمه نامه

9. گواهینامه استاندارد

10. مجوزهای قانونی

11. گواهی بازرسی

  • مدارک مربوط به صاحب لوله استیل

1. کارت بازرگانی

2. اصل کارت ملی

3. کپی از تمامی صفحات کارت بازرگانی

4. کپی کارت ملی

  • مدارک مربوط به نماینده صاحب کالا

1. اصل و کپی کارت ملی

2. اصل وکالت نامه محضری

3. معرفی نامه

4. دفترچه بیمه

مراحل استعلام هزینه ترخیص لوله استیل

هزینه ترخیص کالا همواره باعث شده تا افراد قبل از انجام هر مرحله ای برای اطلاع دقیق از آن اقدام نمایند. هزینه های ترخیص کالا دارای مراحل زیر است که با یاری بهترین گروه تجاری، این کار آسان ترین در بخش انتخاب شما می‌شود.. براساس محاسبه 4%  گمرکی+3% ارزش افزوده، هزینه های ثبت سفارش، وزارت راه، هزینه های قبض انبار و ترخیصیه، هزینه های بارگیری و فله چینی، هزینه های بندری اعم از تخلیه و بارگیری و انبارداری، هزینه های ورودی، تعداد و  نوع کالا، عوارض و وزن کالاها و مدت ماندگاری در انبارها تعیین می‌شود.

استعلام هزینه ترخیص کالا از گمرک
مراحل استعلام هزینه ترخیص لوله استیل

در ادامه به تعرفه‌های گمرکی لوله استیل می‌پردازیم:

1. ترخیص لوله جوش داده شده با احتساب 20 درصد تعرفه گمرکی است که دارای ردیف 73051100 می‌باشد.
2. لوله جوش داده شده برای خطوط نفت و گاز دارای ردیف 730611 است.

3. لوله های استیل مخصوص لوله گذاری و جداره سازی با ردیف 730621 شناسایی می‌شوند.

4. لوله کاملا فولادی با درز جوش دارای تعرفه گمرکی 73069010، 73069090 است.

5. تعرفه گمرکی لوله بدون درز حفاری 73042300 می‌باشد.

واردات لوله استیل به چه شکل است؟

واردات کالا به خصوص واردات لوله استیل از مهم ترین بخش های اقتصادی کشور است که وجود آن باعث پیشرفت می‌شود که با استراتژی های فراوان مشغول فعالیت است. در زمان گذشته لوله های استیل، بیشتر از کشور ژاپن، آمریکا و آلمان وارد می‌شد که در زمان حال به علت تحریم های موجود، تایوان و چین نیز در واردات آن دخیل هستند. بنابراین هرروزه به متقاضیان این نوع کالا اضافه می‌شود که واردات و ترخیص کالا توسط شرکت تجاری مربوطه انجام می‌پذیرد. گروه آربی با داشتن سابقه و فعالیت طولانی توانسته است با تحویل کالاها و ترخیص لوله استیل در بهترین حالت ممکن و ایمنی عالی متقاضی های بسیاری را به خود جذب کند. باید بدانید متقاضیان نام برده برای این محصول ازصنایع پتروشیمی، سیستم فاضلاب و لوله کشی، سیستم انتقال نفت و گاز، آبرسانی و تصفیه، نرده، پنجره و… می‌باشد.

آربی بهترین گروه تجاری ترخیص لوله استیل در انواع مختلف

در زمانی که تاجران کالاهای مشخص شده ای را می‌خواهند وارد یا ترخیص کنند، دارای نگرانی هایی از قبیل ایمنی، پیچیدگی و… مراحل آن هستند. از این رو با استخدام یک نماینده به عنوان ترخیص کار دیگر این مشکلات حل شده به حساب می‌آید. ترخیص کار با داشتن کارت بازرگانی به عنوان نماینده یا حق العمل کار می‌تواند کالای شما را تا پایان ترخیص و تحویل آن در سلامت کامل تحویل دهد. گروه تجاری آربی با داشتن سابقه درخشان و قدمت بالا موردتوجه بسیاری از تاجران است. زیرا روند ترخیص بسیار طولانی و پیچیده است که اگر افراد خود به تنهایی وارد آن شوند دچار زیان های مالی بالا می‌شوند. از این رو آربی ضمن سرعت بخشیدن به روند واردات و ترخیص می‌تواند از پرداخت هزینه های اضافی شما جلوگیری کند. استراتژی ها به کار گرفته شده در این مراحل جای هیچگونه نگرانی را برای شما نمی‌گذارد. برای اطلاعات بیشتر با آربی تماس بگیرید.

سخن آخر

در این قسمت باید بدانید که لوله استیل از مهم ترین و پرکاربردترین محصولات برای واردات به حساب می‌آید. با استفاده های بسیاری که دارد توانسته نقش زیادی در بین افراد و بخش های مختلف پیدا کند. از این رو در وهله اول نیاز خود را نسبت به محیط شناسایی کنید و بهترین نوع آن را متناسب با فضا انتخاب نمایید. در ضمن توجه داشته باشید می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان به تیم متخصص آربی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

۰۲۱۸۷۷۰۰۷۶۲