واردات و ترخیص پاراگلایدر از گمرک

واردات و ترخیص پاراگلایدر از گمرک

انسان ها همواره سعی داشته اند تا تفریحات مهیجی را برای خود فراهم کنند. این تفریحات علاوه بر محیط های طبیعی مانند جنگل و دریا شامل پرش از ارتفاع با انواع وسیله ها می‌شود. یکی از مهیج ترین تفریحات پاراگلایدر است که جز جذاب ترین فعالیت ها به شمار می‌شود. دیدن زمین از ارتفاع آدرنالین را در بدن شما بالا می‌برد و تجربه خوبی را برایتان به ارمغان می‌آورد. ترخیص و واردات پراگلایدر باعث شده که مردم علاقه ویژه ای به آن نشان دهند و سبک جدیدی به تفریحات انسانی اضافه شود. واردات کالا برای رونق و پیشرفت اقتصادی بسیار اهمیت دارد که برای کشورها بسیار پراهمیت است و با این فرایند کمبودهای جامعه برطرف می‌شود. برای اطلاعات بیشتر راجع به مهیج ترین وسیله تفریحی با ما همراه باشید.

تماس با آربی برای واردات و ترخیص پاراگلایدر از گمرک

پاراگلایدر چیست؟

پاراگلایدر ساخته شده از مجموعه ای تجهیزات است که با یک چتر کنترل می‌گردد. خلبان آن با دویدن و بعد استفاده از انرژی ماهیچه ای با پرش از ارتفاع آن را به پرواز در می‌آورد. این وسیله با غلبه بر نیروی جاذبه و استفاده از جریان حرارتی در آسمان معلق می‌ماند. تجهیزاتی پاراگلایدر شامل بال پرواز، هارنس (صندلی) و کلاه ایمنی است که به آسانی همه آن ها درون یک کوله پشتی جا خواهد شد. جا به جایی این وسیله توسط شرکت حمل و نقل بین المللی انجام می‌گیرد که طبق هوایی، دریایی، زمینی بودن مسیر و کشور مربوطه تعیین می‌شود.

پاراگلایدر چیست؟

پاراگلایدر چگونه به پرواز در می‌آید؟

این وسیله به عنوان نوعی هواپیما شناخته می‌شود که دارای قوانین آیرودینامیکی است، به این معنی که مشابه هواپیماهای بوئینگ یک پرنده سبک وزن و کم سرعت است. با استفاده از پاراگلایدر به راحتی با کمک جریان باد بر روی یک تپه با دویدن و پرش به پرواز در ‌می‌آیید. همچنین دارای دستگیره هایی برای هدایت و ترمز است که در زمان فرود و اوج مدیریت خوبی داشته باشد.

آیا پرواز با پاراگلایدر محدودیت دارد؟

پاراگلایدرها باید در محدوده ای پرواز کنند که اکسیژن کافی وجود داشته باشد بنابراین در ارتفاعات بالایی 18 هزار فوت پرواز آن ها ممنوع است. همچنین وجود باد شدید پاراگلایدر را از پرواز منع می‌کند. در ادامه باید بدانید که اگر مهارت کافی در کنترل پرواز آن داشته باشید می‌توانید تا 500 کیلومتر با آن رکورد پرواز بزنید و بهترین پرواز را تجربه کنید.

واردات پاراگلایدر

واردات پاراگلایدر

این وسیله جز کالاهای تجاری به شمار می‌رود و از کشورهای بسیاری وارد می‌گردد که جز خدمات تفریحی به حساب می‌آید. واردات کالا نیازمند مراحلی است که داشتن کارت بازرگانی از مهم ترین قوانین آن است که اعتبار ترخیص کار و تاجران را نشان می‌دهد. بدون آن افراد فاقد اعتبار هستند و نمی‌توانند کالای موردنظرشان را وارد کنند. طبق قوانین و شرایطی که موجود است، روند ترخیص و واردات باید انجام شود. بهترین شرکت ترخیص کالا با نام شناخته شده آربی که با واردکردن کالاهای متفاوت توانسته است کمبودهای جامعه را تا حد بسیار بالایی کاهش دهد و نیاز به آن ها را به حداقل رساند. با استفاده از استراتژی های عالی تمامی مراحل را به صورت قانونی طی می‌کند و هزینه ها را در کمترین حالت ممکن قرار می‌دهد.

خدمات ترخیص پاراگلایدر گروه تجاری آربی

 • ترخیص انواع گلایدر
 • ترخیص گلایدرهای یک نفره
 • ترخیص پاراگلایدر
 • ترخیص قالب گلایدر
 • ترخیص باربان گلایدر
 • ترخیص گلایدرهای فانتزی
 • ترخیص گلایدر پاراموتور
 • ترخیص گلایدر سرعتی
 • ترخیص گلایدر دو نفره
 • ترخیص گلایدر آکرو
 • ترخیص گلایدر تندم
 • ترخیص گلایدر عادی
 • ترخیص گلایدر سبک
 • ترخیص گلایدر فوق سبک
 • ترخیص گلایدر بال مثلثی

مدارک و اسناد لازم برای ترخیص و واردات پاراگلایدر

1. مدارک مرتبط به کالا: ترخیصیه، قبض انبار، بارنامه: شامل تعداد و علامت کالا، تعداد کانتینر، ناخالصی های کالا و بسته ها، پروفرما (مشخصات کالا)، فهرست عدل بندی، گواهی مبدا،ثبت سفارش بازرگانی، بیمه نامه ، گواهینامه استاندارد، مجوزهای قانونی، گواهی بازرسی

2. مدارک مربوط به صاحب کالا: کارت بازرگانی، اصل کارت ملی، کپی از تمامی صفحات کارت بازرگانی، کپی کارت ملی

3. مدارک مربوط به نماینده صاحب کالا: اصل و کپی کارت ملی، اصل وکالت نامه محضری، معرفی نامه، دفترچه بیمه

استعلام هزینه ترخیص پاراگلایدر

هزینه ترخیص کالا همواره از مراحلی بوده که بعد از واردات حائز اهمیت است زیرا تا روند ترخیص طی نشود کالاها آزاد نمی‌شوند و به دست صاحبشان نمی‌رسند. شما با استخدام یک ترخیص کار ماهر می‌توانید اط هزینه های مربوطه اطلاع کسب کنید و هزینه ها را کاهش دهید و از زیان مالی جلوگیری کنید. کد تعرفه گمرکی برای ترخیص گلایدر و گلایدر بال مثلثی در ردیف 88010000 می باشد.

استعلام هزینه ترخیص پاراگلایدر

گروه تجاری آربی با ارائه بهترین ترخیص کاران و متخصصین شما را تا پایان فرایند ترخیص یاری می‌کنند. ترخیص پاراگلایدر نیامند پرداخت هزینه هایی در هر مرحله مربوطه است:

1. محاسبه 4%  گمرکی+ 3% ارزش افزوده

2. هزینه های ثبت سفارش

3. وزارت راه

4. هزینه های قبض انبار و ترخیصیه

5. هزینه های بارگیری و فله چینی

6. هزینه های بندری (تخلیه و بارگیری و انبارداری، هزینه های ورودی، تعداد و نوع کالا، عوارض و وزن کالاها و مدت ماندگاری در انبارها)

گمرکات ترخیص انواع پاراگلایدر توسط آربی

پاراگلایدر از خدمات تفریحی است که در ارتفاعات انجام می‌شود. واردات این وسیله باعث شده تا افراد هیجان های متفاوتی را تجربه کنند و به آن علاقه مند شوند از این رو محبوبیت بسیار آن باعث رشد و رونق اقتصادی و همچنین سودهای بسیار بالای تاجران می‌شود. بعد از طی کردن روند واردات و ترخیص طبق قوانین موجود و تاییدیه ها از سازمان های مربوطه کالا آزاد می‌شود و به دست صاحبش می‌رسد. آربی دارای تیم ماهر و متخصصی است که از جز به جز موارد شما را آگاه می‌سازد تنها کافی است با گروه تجاری آربی تماس بگیرید.

سوالات متداول مربوط به واردات و ترخیص گلایدر
پاراگلایدر امنیت دارد؟

این وسیله جز وسیله های تفریحی است بنابراین شما باید از فرد ماهر کمک بگیرید. و در زمان پرواز تمامی ایمنی آن را رعایت کنید و با اصول پرواز آشنا باشید.

پاراگلایدر همان کایت است؟

پارگلایدر دارای وزن 12 تا 15 کیلوگرم است که بدون نیروی پیشرانه می‌باشد و افراد می‌توانند در آن کوله پشتی حمل کنند. جنس آن از نایلون دولایه که با جریان هوا متورم می‌شود و به پرواز در می‌آید. ولی کایت دارای وزن سنگین تر و حجم بیشتری است. در زمان پرواز باید قطعات آن را مونتاژ کرد و قدرت بدنی بیشتری می‌طلبد.

یادگیری پاراگلایدر آسان است؟

پاراگلایدر نیاز به آمادگی جسمانی بالا دارد تا بتوانید با سرعت بدوید و یک تیک آف عالی داشته باشید. باید برای مهار آن بتوانید دستگیره ها را کنترل کنید. بنابراین موارد جسمی، ذهنی و مدیریت مشکلات و استرس بسیار حائز اهمیت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دریافت بروزترین اخبار بازرگانی

گروه تجاری آربی

x

۰۲۱۸۷۷۰۰۷۶۲